Rozvrh kolektivní výuky 2019/2020

předmět   den  učebna od  do  učitel 
 Hudební nauka 1C (prvňáčci a předškoláčci)  pondělí   1, přízemí  13.15   14.00   Milana Vejmelková
 Hudební nauka 1D (prvňáčci a předškoláčci)  středa  1, přízemí  13.15  14.00  Eliška Leitkepová
 Hudební nauka 1A (žáci z PHv od J.Nováka)  pondělí  6, přízemí  13.15  14.00  Petr Červenka
 Hudební nauka 1B (žáci z PHv od J.Nováka)  středa  6, přízemí  13.15  14.00  Petr Červenka
 Hudební nauka 2A  úterý   6, přízemí  14.00  14.45  Petr Červenka
 Hudební nauka 2B  čtvrtek   6, přízemí  14.00  14.45  Petr Červenka
 Hudební nauka 3A  úterý  6, přízemí  14.50  15.35  Petr Červenka
 Hudební nauka 3B  čtvrtek   6, přízemí  14.50  15.35  Petr Červenka
 Hudební nauka 4A  pondělí   6, přízemí  14.15  15.00  Petr Červenka
 Hudební nauka 4B  čtvrtek  6, přízemí  15.45  16.30  Petr Červenka
Hudební nauka Slavonice úterý učebna HN ve Slavonicích 15.10 15.55 Josef Mochar
 Pěvecký sbor Plamínek  středa  učebna sboru,2.patro   13.00  13.45  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Pramínek  středa  učebna sboru,2.patro  14.00  14.45  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Červánek  středa  učebna sboru,2.patro  15.00  16.30  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Kvítek  pátek  učebna sboru,2.patro  14.30  17.00  Lucie Bártů
 Pěvecký sbor Vivo pondělí  učebna HN ve Slavonicích     Eliška Leitkepová
Taneční orchestr  středa sál 14.45 16.15 Miloš Doležal
Městský dechový orchestr ZUŠ Dačice pátek sál 17.45 20.00 Ondřej Vaněk
 Výtvarná tvorba 1C (prvňáčci a předškoláčci)  pondělí 2 přízemí  13.15  14.45  Kateřina Zedínková
 Výtvarná tvorba 1D (prvňáčci a předškoláčci)  středa 3 přízemí  13.15  14.45  Jaroslav Čajka
Výtvarný obor - skupina P 1 pondělí 4 přízemí 15.30 18.00 Petra Kadlecová
Výtvarný obor - skupina P 2 úterý 4 přízemí 14.00 16.30 Petra Kadlecová
Výtvarný obor - skupina P 3 středa 4 přízemí 14.00 16.30 Petra Kadlecová
Výtvarný obor - skupina P 4  Slavonice čtvrtek učebna VO ve Slavonicích 13.45 16.15 Petra Kadlecová
Výtvarný obor - skupina P 5 Slavonice čtvrtek učebna VO ve Slavonicích 16.15 18.45 Petra Kadlecová
Výtvarný obor - skupina P 6 pátek 4 přízemí 14.00 16.30 Petra Kadlecová
 Výtvarný obor - skupina K 2 pondělí 2 přízemí  15.45  18.15  Kateřina Zedínková
 Výtvarný obor - skupina K 3  úterý 2 přízemí  13.30  16.00  Kateřina Zedínková
 Výtvarný obor - skupina K 4  úterý 2 přízemí  16.15  18.45  Kateřina Zedínková
 Výtvarný obor - skupina K 5  středa 2 přízemí  13.30  16.00  Kateřina Zedínková
Výtvarný obor - skupina K 6 středa 2 přízemí 16.15 18.45 Kateřina Zedínková
Výtvarný obor - skupina K 7 čtvrtek 2 přízemí 14.00 16.30 Kateřina Zedínková
Výtvarný obor - skupina J 2 čtvrtek 3 přízemí 14.00 16.30 Jaroslav Čajka