Rozvrh kolektivní výuky 2024/2025 - probíhá aktualizace

předmět   den  učebna od  do  učitel 
 Hudební nauka HN 1A   pondělí  1, přízemí  13:50  14:35  Nicole Matoušová
 Hudební nauka HN 1B   úterý  1, přízemí  14:40  15:25   Nicole Matoušová
 Hudební nauka HN 1C   středa  1, přízemí  13:50  14.35  Nicole Matoušová
 Hudební nauka HN 2A  pondělí  1, přízemí  14:40  15:25  Nicole Matoušová
 Hudební nauka HN 2B  středa   1, přízemí  14:40  15:25  Nicole Matoušová
 Hudební nauka HN 3  pondělí  1, přízemí  15:30  16:15  Nicole Matoušová
Hudební nauka HN 4  středa 1, přízemí 15:30 16:15 Nicole Matoušová
Hudební nauka HN 5 pondělí 1, přízemí 16:20 17:05 Nicole Matoušová
Hudební nauka S 1. - 2. čtvrtek  1, přízemí  15:30  16:15  
Hudební nauka S 3. - 5. čtvrtek  1, přízemí  16:20   17:05  
 Pěvecký sbor Plamínek  středa učebna sboru,2.patro   14:00  14:45  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Pramínek  středa  učebna sboru,2.patro  13:05  13:50  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Červánek  středa  učebna sboru,2.patro  15:00  16:30  Ivana Barešová
 Pěvecký sbor Kvítek  úterý  učebna sboru,2.patro  16:15  17:45  Ivana Barešová
Dechový orchestr čtvrtek  koncertní sál  15:30  17:00 Ondřej Vaněk
Taneční obor - skupina TO 1  úterý učebna č. 20, II. patro  13:00  14:30 Barbora Nováková
Taneční obor - skupina TO 2  úterý učebna č.20, II. patro  14:45  16:15 Barbora Nováková
Taneční obor - skupina TO 3 středa učebna č.20, II. patro 13:00 14:30 Barbora Nováková
Taneční obor - skupina TO 4 středa učebna č.20, II. patro 14:45 16:15 Barbora Nováková

 Výtvarný obor - skupina D 1

(skupina je určena pro předškolní děti MŠ

a žáky 1. třídy ZŠ)

pondělí 3, přízemí  12:30  14:00  Barbora Doležalová

 Výtvarný obor - skupina D2

(skupina je určena pro předškolní děti MŠ

a žáky 1. třídy ZŠ)

pondělí 3, přízemí 14:15 15:45  Barbora Doležalová

 Výtvarný obor - skupina D 3

pondělí 3, přízemí  16:00  18:30  Barbora Doležalová

 Výtvarný obor - skupina K 1

 úterý 4, přízemí  13:00  15:30  Barbara Klauszová

 Výtvarný obor - skupina K 2

 úterý 4, přízemí  15:45  18:15  Barbara Klauszová

 Výtvarný obor - skupina K 3

 středa 4, přízemí  13:15  15:45  Barbara Klauszová

Výtvarný obor - skupina K 4

středa 4, přízemí 16:00 18:30 Barbara Klauszová

Výtvarný obor - skupina D 4

(skupina je určena pro předškolní děti MŠ

a žáky 1. třídy ZŠ)

středa 3, přízemí 13:30 15:00 Barbora Doležalová

Výtvarný obor - skupina D 5

středa 3, přízemí 15:15 17:45 Barbora Doležalová

Výtvarný obor - skupina K 5

čtvrtek 4, přízemí 13:15 15:45 Barbara Klauszová

Výtvarný obor - skupina K 6

(skupina je určena převážně pro zájemce

o přípravu na talentové zkoušky)

čtvrtek 4, přízemí 16:00 18:30 Barbara Klauszová